Skontaktuj się z nami: +48 508 808 406
 • MARSON TRADE Sp. z o.o.
 •  ul. Raszkowska 2
      63-700 Krotoszyn
 • Tel +48 508 808 406
 • E-mail: biuro@marsontrade.pl


Tipsy i akcesoria 

 • Tipsy

  Nowoczesnych metod przedłużania paznokci jest wiele. By cieszyć się wspaniałym wyglądem dłoni można zastosować zabiegi na naturalnych paznokciach lub użyć tipsów. Są to sztuczne paznokcie, które po przyklejeniu na naturalną płytkę paznokcia można w dowolny sposób kształtować i ozdabiać. Łatwość zakładania oraz trwałość to główne zalety tipsów. Sklep marsontrade.pl posiada w swojej ofercie kilka produktów do wyboru. Wszystkie one zostały wykonane z wysokiej jakości sztucznego tworzywa ABS. Dzięki temu tipsy Kinetics łatwo można kształtować, piłować czy polerować. Sztuczne paznokcie posiadają naturalny kształt i całkowicie przylegają do naturalnej płytki. Zostały one tak zaprojektowane, by dopasowywać się do każdego rodzaju paznokci. Dostępne są tipsy w kolorze naturalnym lub przeźroczystym. Opakowania zawierają 200 bądź 400 sztuk produktu.

 • Akcesoria

  By cieszyć się paznokciami, które będą prawdziwą ozdobą kobiecych dłoni można wykorzystać tipsy. Jeśli są one wysokiej jakości różnica pomiędzy nimi, a naturalnymi paznokciami będzie niemal niezauważalna. Dlatego też ta metoda przedłużania cieszy się wśród kobiet niesłabnącym powodzeniem. W naszej hurtowni posiadamy produkty, które pozwalają na samodzielne skompletowanie zestawu do tipsów. Nie może w nim oczywiście zabraknąć kleju do tipsów. W ofercie posiadamy zarówno specjalistyczny klej potrzebny podczas zakładania sztucznych paznokci, jak i żel do tipsów, który doskonale uzupełnia ubytki i likwiduje nierówności na naturalnej płytce. W sprzedaży posiadamy również profesjonalny dehydrator, który oczyszcza i osusza naturalną płytkę paznokcia z wszelkich zanieczyszczeń. Dzięki temu tipsy trzymają się mocno i nie odklejają się się. Ofertę akcesoriów w naszej hurtowni uzupełniają specjalne szablony, które ułatwiają pracę osobie wykonującej zabieg.

 • Narzędzia

  W profesjonalnych gabinetach kosmetycznych dużą wagę przykłada się do wysokiej jakości narzędzi wykorzystywanych podczas zabiegów. Muszą one nie tylko być solidnie i trwale wykonane, ale również gwarantować najwyższy poziom higieniczności. Cążki do skórek czy kopytko do paznokci to podstawowe narzędzie pracy każdej kosmetyczki. W naszym sklepie zaopatrzyć można się w zestaw profesjonalnych narzędzi. W ofercie znajdują się m.in. nożyczki do skórek, cążki do paznokci czy gilotyna do tipsów. Wszystkie one zostały wykonane z nierdzewnej stali medycznej, co gwarantuje ich wysoką trwałość oraz łatwe utrzymanie czystości. Gilotyna do paznokci czy nożyczki do paznokci marki Kinetics to produkty, które pomagają w zapewnieniu klientom usług kosmetycznych na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.