Skontaktuj się z nami: +48 508 808 406
 • MARSON TRADE Sp. z o.o.
 •  ul. Raszkowska 2
      63-700 Krotoszyn
 • Tel +48 508 808 406
 • E-mail: biuro@marsontrade.pl


Akryl 

 • Płyn do czyszczenia pędzli

  Wysoki poziom czystości to podstawa każdego profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. W jego utrzymaniu pomagają specjalistyczne środki do dezynfekcji oraz czyszczenia. W każdym salonie wykonującym stylizacje paznokci metodą akrylową niezbędny jest płyn do czyszczenia pędzli. Pozwala on usunąć z pędzelka resztki zaschniętego akrylu, pudru czy innych zanieczyszczeń. Płyn z naszej oferty jest bardzo wydajny, szybko wysycha i nie pozostawia na pędzelku żadnych śladów. Poza tym jego specjalna formuła nie niszczy włosia i sprawia, że pędzelki są zawsze w doskonałym stanie i gotowe do pracy. Płyn z naszej oferty Brush Cleaner dostępny jest w wygodnym opakowaniu o pojemności 118 ml. Jego najwyższą jakość gwarantuje znana na rynku produktów kosmetycznych marka Kinetics.

 • Pędzle do akrylu

  Do precyzyjnego wykonaniu manicure akrylowego potrzebne są nie tylko najwyższej jakości produkty, ale również dodatkowe narzędzia oraz akcesoria. Bez wątpienia najważniejszym z nich jest pędzel do akrylu. Odpowiednio dobrany pozwala na precyzyjną aplikację masy akrylowej na płytkę paznokcia. W naszej hurtowni oferujemy najwyższej jakości pędzle do akrylu. Wyróżnia je to, że zostały one ręcznie wykonane w Japonii i posiadają włosie Kolinsky, które jest ręcznie dobierane. Włosy do produkcji pędzla pozyskiwane są z futra kuny syberyjskiej i wyróżniają się doskonałą elastycznością oraz sprężystością. Jest to zdecydowanie najlepsze włosie do pędzli używanych podczas stylizacji paznokci metodą akrylową. Oferowane przez nas produkty są doskonale wyważone i wyprofilowane i dzięki temu gwarantują precyzyjną aplikację produktu. Pędzelki dostępne są w różnych rozmiarach i zapewniają jeszcze wyższą skuteczność pracy z pozostałymi produktami marki Kinetics dostępnymi w naszej hurtowni.

 • Płyny akrylowe

  Manicure akrylowy to metoda stylizacji paznokci niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia. Zazwyczaj piękny kolor utrzymuje się ok. 3 tygodni, a po tym czasie można dopełnić jego ubytki. Pod warstwą masy akrylowej naturalne paznokcie odrastają i mogą się samodzielnie odbudować. By wykonać tego rodzaju manicure niezbędny jest płyn akrylowy, który miesza się ze specjalnym pudrem. W naszej hurtowni oferujemy kilka rodzajów tego typu produktów do wyboru. Standardowy płyn z naszej oferty posiada słabo wyczuwalny zapach, a wykonana z niego masa schnie bardzo szybko. Płyn zawiera dodatkowo w swoim składzie specjalny absorber UV, dzięki któremu paznokcie nie żółkną. W naszej ofercie posiadamy również specjalny płyn akrylowy, który wyróżnia się brakiem konieczności używania primera podkładowego. Oferowane preparaty gwarantują wykonanie stylizacji akrylowej najwyższej jakości.

 • Pudry akrylowe

  Do stworzenia manicure akrylowego, który będzie zachwycał swoim kolorem oraz wytrzymałością potrzebny jest wysokiej jakości puder akrylowy. Wraz ze specjalnym płynem tworzy on masę, którą nakłada się na paznokcie w celu ich przedłużenia. W naszej hurtowni oferujemy pudry akrylowe marki Kinetics, które wyróżniają się zachwycającymi kolorami oraz doskonałymi właściwościami. Pudry nie ulegają krystalizacji i są odporne na ciepłe, zimne, suche czy wilgotne warunki. Masa uzyskana po zmieszaniu pudru z płynem jest samopoziomująca, co znacznie ułatwia jej nakładanie. Dodatkowo dokonując odpowiedniej aplikacji manicure nie wymaga uzupełniania. Preparaty z naszej oferty są wykorzystywane przez profesjonalistów w wielu krajach świata. Każdy z produktów zamknięty został w gustownym szklanym opakowaniu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby prywatne oraz firmy zajmujące się stylizacją paznokci metodą akrylową.