Skontaktuj się z nami: +48 508 808 406
 • MARSON TRADE Sp. z o.o.
 •  ul. Raszkowska 2a
      63-700 Krotoszyn
 • Tel +48 508 808 406
 • E-mail: biuro@marsontrade.pl


Kolekcja Gold 

Ilość produktów 3 .

By jak najdłużej zachować wspaniały wygląd swoich paznokci należy bezpośrednio po zabiegu nałożyć na nie wysokiej jakości utwardzacz do lakieru. Dzięki temu kolor na paznokciach utrzyma się zdecydowanie dłużej i będzie on odporny na uszkodzenia. Manicure z warstwą utwardzacza do paznokci trudno zarysować, a dodatkowo kolor wspaniale lśni przez długi czas. Dzięki zastosowaniu preparatu tego typu kobiety nie muszą martwić się o wygląd swoich paznokci, nawet podczas wykonywania codziennych, domowych obowiązków. Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego z kosmetykami zakupić można jeden z wysokiej jakości utwardzaczy do lakieru do paznokci marki Kinetics z kolekcji Gold. Są to produkty ekskluzywne, które posiadają w swoim składzie prawdziwe drobinki czystego złota. Dzięki specjalnej formule każdy utwardzacz paznokci nie tylko zapobiega nadmiernej łamliwości, ale również odżywia i wygładza płytkę paznokcia. Szczególnie polecamy utrwalacz do paznokci Eliksir Gold, który regeneruje płytkę paznokcia oraz skórkę wokół nich.

 • W magazynie
  Wysokiej jakości utwardzacz do paznokci o lekkim, kremowo-mlecznym kolorze i złotym blasku. Wzbogacony drobinkami czystego złota, zapobiega łamliwości i zapewnia gładkie, perłowe wykończenie.
 • W magazynie
  Wysokiej jakości utwardzacz do paznokci o subtelnym półprzeźroczystym różowym kolorze i złotym połysku. Wzbogacony prawdziwymi drobinkami złota, wzmacnia płytkę paznokcia i zapewnia gładkie i perłowe wykończenie.
 • W magazynie
  Luksusowy eliksir, zawierający drobinki czystego złota, pomaga zregenerować suche, uszkodzone i słabe paznokcie. Bezpieczna receptura na bazie wody zawiera keratynopodobne peptydy, które regenerują zniszczone skórki i zapobiegają rozdwajaniu się paznokci.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów