Skontaktuj się z nami: +48 508 808 406
 • MARSON TRADE Sp. z o.o.
 •  ul. Raszkowska 2
      63-700 Krotoszyn
 • Tel +48 508 808 406
 • E-mail: biuro@marsontrade.pl


Biomooi 

 • Rzęsy 1:1, 2:1

  Długie, gęste i podkręcone rzęsy to marzenie niejednej kobiety. Na szczęście teraz efekt taki można osiągnąć dzięki najwyższej jakości sztucznym rzęsom. Oferowane w naszej hurtowni kosmetycznej produkty dedykowane są metodzie przedłużania rzęs 1 do 1 i 2 do 1 w okazyjnej cenie. W technice tej do każdej naturalnej rzęsy przykleja się jedną lub dwie sztuczne. Rzęsy 1:1 są bardziej delikatne i polecane dla kobiet, które tylko subtelnie chcą poprawić wygląd swojego oka. Rzęsy 2 do 1 to z kolei propozycja dla osób, które chcą cieszyć się gęstymi i naturalnie wyglądającymi rzęsami. W naszej ofercie polecamy szeroki wybór rzęs specjalnych oraz z norek. Szczególnie polecamy rzęsy w kasetkach renomowanej marki Biomooi, które doskonale nadają się do przedłużania rzęs 1:2. Posiadają one owalna strukturę i tworzą wspaniały efekt końcowy. Dostępne są one w wielu rozmiarach i przystępnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem profesjonalnych artykułów do przedłużania rzęs.

 • Rzęsy objętościowe

  Rzęsy objętościowe z naszej oferty wyróżniają się niezwykłą delikatnością oraz lekkością. Ich waga w porównaniu do tradycyjnych sztucznych rzęs została zredukowana aż o 70%. Tego rodzaju produkt przeznaczony jest do stosowania podczas przedłużania rzęs metodą objętościową. Podczas wykonywania zabiegu przez kosmetyczkę pojedyncze rzęsy przyklejane są do tych naturalnych. W efekcie otrzymujemy gęste, ciemne i grubsze rzęsy, a dzięki temu nasze spojrzenie nabiera wyrazu. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty rzęs metodą objętościową, wszystkie profesjonalne gabinety kosmetyczne, które specjalizują się w zabiegach zagęszczania rzęs. Gwarantujemy szeroki wybór produktów o różnej szerokości oraz długości. W ofercie posiadamy produkty marki Biomooi, które wyróżniają się najwyższą jakością i używane są w salonach kosmetycznych w wielu krajach świata. Nasz sklep gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość produktów, atrakcyjne ceny oraz szybki czas realizacji zamówienia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

 • Kleje do rzęs

  Niezbędnym wyposażeniem każdej kosmetyczki podczas przedłużania rzęs lub ich zagęszczania jest klej do rzęs. Dostępne w naszej ofercie produkty różnią się pomiędzy sobą okresem trwałości oraz czasem potrzebnym do zaschnięcia. W naszej ofercie znaleźć można wyłącznie najwyższej jakości kleje do przedłużania rzęs o różnych parametrach. Są wśród nich zarówno kleje o kolorze czarnym, przezroczyste czy szybkoschnące. Najlepszym klejem do rzęs dla osób o wrażliwej skórze wokół oczu będzie klej antyalergiczny o klasie produktu medycznego. Każdy z oferowanych przez nas produktów wyróżnia się doskonałymi parametrami oraz najwyższą jakością. Korzystając podczas zabiegu z wybranego kleju do sztucznych rzęs z naszego asortymentu zyskujemy pewność, że rzęsy będą piękne i wytrzymałe jednocześnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów marki Biomooi w atrakcyjnych cenach. Duży wybór gwarantuje, że każda osoba zajmująca się profesjonalnym przedłużaniem czy zagęszczaniem rzęs znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

 • Removery

  Każde sztuczne rzęsy po krótszym lub dłuższym czasie wymagają usunięcia. Do wykonania takiego zabiegu w każdym gabinecie kosmetycznym niezbędny jest remover do rzęs. Preparaty tego typu delikatnie rozpuszczają klej z rzęs i pozwalają na ich szybkie usunięcie. Remover umożliwia również oczyszczenie z kleju narzędzi wykorzystywanych w czasie zabiegu zagęszczania lub przedłużania. Oferowane w naszej hurtowni removery do rzęs to preparaty najwyższej jakości, w 100% bezpieczne i skuteczne. Remover w żelu marki Biomooi jest nie tylko bardzo wydajny, ale również nawilża rzęsy i ma bardzo przyjemny zapach. Dla osób o bardzo wrażliwej skórze wokół oczu przygotowaliśmy w naszej ofercie preparat w kremie. Jest on bardzo delikatny i skuteczny zarazem, a kremowa konsystencja ułatwia aplikację. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty profesjonalnych usuwaczy do rzęs. Zapewniamy produkty najwyższej jakości, które pozwalają na w pełni profesjonalne wykonywanie zabiegów kosmetycznych związanych z przedłużaniem lub zagęszczaniem rzęs.

 • Pincety

  Profesjonalne narzędzia i akcesoria kosmetyczne często mają duży wpływ na końcowy efekt wykonywanego zabiegu. Nie inaczej jest z przedłużaniem lub zagęszczaniem rzęs, gdzie niezbędnym narzędziem jest profesjonalna pęseta do rzęs. Pozwala ona na precyzyjne umieszczenie lub usunięcie włosków. Najczęściej spotkać można pęsetę prostą, jednak podczas zabiegów na rzęsach zastosowanie ma przede wszystkim pęseta zakrzywiona. Dobrej jakości pinceta do rzęs powinna być wykonana ze stali nierdzewnej oraz odpowiednio wyprofilowana. Dzięki temu osoba wykonująca zabieg może ją pewnie trzymać w dłoni i łatwo oddzielać pojedyncze rzęsy. W naszym sklepie oferujemy do wyboru kilka rodzajów pincet do rzęs. Są wśród nich zarówno tradycyjne pincety proste, jak i zakrzywione. W naszym asortymencie znaleźć można narzędzia wykonane ze szwajcarskiej stali nierdzewnej, które sprawdzą się przy wszystkich technikach przedłużania rzęs. Ofertę sklepu stanowią również wyważone i wyprofilowane pincety do techniki Camellia, które zostały ręcznie wykonane w Japonii.

 • Akcesoria do rzęs

  Przy zabiegach związanych z przedłużaniem rzęs lub ich zagęszczaniem niezwykle ważną rolę odgrywają różnego rodzaju akcesoria do rzęs. Zdaniem specjalistów z branży nie da się uzyskać spektakularnego efektu zabiegu bez profesjonalnych akcesoriów do przedłużania rzęs. Taśmy, płatki pod oczy, pierścienie i pojemniki na klej, aplikatory i szczoteczki do rzęs to tylko najważniejsze produkty, które muszą się znaleźć na wyposażeniu każdego gabinetu kosmetycznego. W naszym sklepie internetowym zakupić można szeroką gamę produktów wykorzystywanych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu przedłużania rzęs. Jest to przykładowo profesjonalna szczoteczka do rzęs, która ułatwia rozczesywanie oraz pielęgnację włosków, zarówno sztucznych, jak i naturalnych. Odwiedzający nasz sklep internetowy mogą również zakupić aplikator do rzęs, które pozwalają na proste i precyzyjne rozmieszczenie materiałów kosmetycznych. Aplikator może być używany do nakładania kleju czy podczas usuwania starych rzęs.

 • Zestawy Startowe

  Polecamy zestawy do przedłużania rzęs..