Skontaktuj się z nami: +48 508 808 406
  • MARSON TRADE Sp. z o.o.
  •  ul. Koźmińska 17b/1
        63-700 Krotoszyn
  • Tel +48 508 808 406
  • E-mail: biuro@marsontrade.pl
Lalka cosmetics


Drukarki Najlo

Ile jest dostępnych modeli drukarek Najlo? Czym różnią się od siebie?

Dostępne są dwa modele drukarek marki Najlo. Model stacjonarny może jednocześnie wykonać projekt na 20 tipsach lub na 1 naturalnym. Model mini zadrukowuje równocześnie 5 tipsów lub 1 naturalny paznokieć. Oba modele różnią się rozmiarem, wagą oraz wielkością wyświetlacza.

 

Czy drukarka wymaga do obsługi urządzeń zewnętrznych?

Nie. Drukarka pracuje samodzielnie, bez wykorzystania urządzeń zewnętrznych.

 

Jakie jest źródło zasilania drukarki i jakie jest zużycie energii?

Drukarka jest zasilana sieciowo. Drukarki marki Najlo wyróżniają się niskim zużyciem energii, wykorzystują 45-90W.

 

Czy drukarka posiada licznik wykonanych paznokci?

Tak, licznik znajduje się w menu na wyświetlaczu drukarki Najlo.

 

Jaka jest oczekiwana żywotność drukarek marki Najlo?

Oczekiwana żywotność drukarki to 10 lat. Okres żywotności może różnić się w zależności od egzemplarza oraz warunków użytkowania.

 

Czy drukarki marki Najlo są objęte gwarancją?

Tak, każdy model drukarki jest objęty okresem 24 miesięcznej gwarancji. W tym czasie serwis gwarancyjny jest bezpłatny.

 

W oparciu o jaki certyfikat drukarki Najlo zostały wprowadzone na rynek polski?

Drukarki Najlo zostały wprowadzone na rynek polski w oparciu certyfikaty CE&FCC.

 

Czy oprócz szkoleń oraz serwisu dostępne są inne materiały wspierające?

Tak, poza szkoleniami i serwisem dostępne są dla Klientów Najlo profesjonalne filmy szkoleniowe. Filmy szkoleniowe to ważny sposób nauki stylizacji paznokci z Najlo. Dzięki kursom można szybko i łatwo poznać efektywne techniki cyfrowej stylizacji paznokci. Dodatkowo Klienci otrzymują instrukcję przedstawiającą krok po kroku, w jaki sposób wykonuje się nadruk na naturalnych paznokciach lub tipsach przy użyciu Najlo

Czy urządzenie pracuje w języku polskim?

Interfejs drukarki wykorzystuje do pracy ikony, dzięki czemu obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna i opiera się wyłącznie na znakach ikonicznych. Dodatkowo ikony są opisane w polskojęzycznej instrukcji obsługi.

 

Ile miejsca zajmuje każda z drukarek?

Wymiary modelu stacjonarnego drukarki to: 420 (szerokość) x 640 (wysokość) x 340 (długość), a wymiary modelu mini Najlo to: 280 (szerokość) x 250 (wysokość) x 270 (długość).

 

Czy korzystanie z drukarki do paznokci jest zdrowe i bezpieczne?

Tak. Stosowane do wykonania cyfrowej stylizacji paznokci produkty nie stanowią ryzyka dla zdrowia osób z nich korzystających. Dodatkowo nadruk jest wykonywany w sposób bezdotykowy, więc cały proces stylizacji paznokci jest bezpieczny i pozostaje bez wpływu na zdrowie. Drukarki wykorzystują tusz autoryzowanego producenta, co gwarantuje zachowanie obowiązujących standardów bezpieczeństwa.

 

Jak długo nadrukowany wzór utrzymuje się na paznokciach?

Nadrukowany wzór utrzymuje się średnio dwa tygodnie. W przypadku tipsów czas zachowania uzyskanego raz efektu może być dłuższy.

 

Czy możliwy jest nadruk zarówno na tipsach i na naturalnych paznokciach?

Drukarka pozwala stworzyć dowolny wzór na tipsach i na naturalnych paznokciach. Ponadto na każdym paznokciu można wykonać inny wzór w zależności od pomysłu Klientki.

 

Czy przed nadrukiem wymagane jest przygotowanie paznokci do zabiegu?

Tak, paznokcie przed zabiegiem stylizacji należy odpowiednio przygotować. W tym celu stosuje się dedykowaną drukarkom Najlo warstwę Base Gel.

 

Czy dystrybutor udostępnia wraz z drukarką bazę wzorów? Czy istnieje możliwość projektowania nowych wzorów?

Tak, dystrybutor bezpłatnie udostępnia bazę 700 wzorów. Wzory znajdują się w 4 tematycznie zorganizowanych katalogach. Dostępne są projekty przedstawiające między innymi motywy roślinne, zwierzęce, geometryczne, ale również prezentujące różnego rodzaju ramki. Dodatkowo każdy wzór może być dowolnie modyfikowany w zależności od preferencji Klientki. Istnieje też możliwość wprowadzania do bazy spersonalizowanych projektów. Projekty własne można przygotowywać dzięki dedykowanemu marce programowi dostępnemu na stronie internetowej Najlo. Wzory są przesyłane do drukarki z pamięci USB.

 

Jakiego rodzaju zdjęcia lub wzory mogą być drukowane na paznokciach?

Na paznokciach mogą być zrealizowane wszystkie rodzaje wzorów w formacie bmp. Oprócz projektów dostępnych w katalogowej bazie można stworzyć własny wzór lub wykorzystać dowolne zdjęcie zrobione w czasie rzeczywistym za pomocą Najlo. Projekty przygotowuje się za pomocą dedykowanej Najlo aplikacji dostępnej na stronie Najlo.pl.

 

W jaki sposób drukarka zapewnia wysokiej jakości efekt na paznokciach różnego typu?

Drukarka Najlo posiada podgląd realizowanych w danym momencie stylizacji, co zapewnia wysoką jakość wszystkich wykonywanych projektów. Podgląd umożliwia też manualne dopasowanie wybranego wzoru do kształtu płytki paznokcia. W ten sposób każdy etap pracy z paznokciem przy użyciu Najlo jest w pełni zależny od operatora drukarki. Każdy certyfikowany operator drukarki, który przeszedł szkolenie z obsługi drukarki marki Najlo, posiada wiedzę pozwalającą na perfekcyjną realizację każdego projektu. Umiejętności zdobyte podczas certyfikowanego szkolenia pozwalają odpowiednio dostosować ustawienia urządzenia, tak by uzyskać wysokiej jakości efekt na każdym rodzaju naturalnych paznokci.

 

Czy wystylizowane za pomocą Najlo paznokcie wymagają dodatkowych zabiegów?

Nie. Praca z Najlo kończy się w gabinecie kosmetycznym. Klientka samodzielnie nie musi wykonywać żadnych dodatkowych zabiegów zachowujących trwałość powstałej stylizacji.