Skontaktuj się z nami: +48 508 808 406
 • MARSON TRADE Sp. z o.o.
 •  ul. Raszkowska 2
      63-700 Krotoszyn
 • Tel +48 508 808 406
 • E-mail: biuro@marsontrade.pl


Kleje do rzęs 

Ilość produktów 4 .

Niezbędnym wyposażeniem każdej kosmetyczki podczas przedłużania rzęs lub ich zagęszczania jest klej do rzęs. Dostępne w naszej ofercie produkty różnią się pomiędzy sobą okresem trwałości oraz czasem potrzebnym do zaschnięcia. W naszej ofercie znaleźć można wyłącznie najwyższej jakości kleje do przedłużania rzęs o różnych parametrach. Są wśród nich zarówno kleje o kolorze czarnym, przezroczyste czy szybkoschnące. Najlepszym klejem do rzęs dla osób o wrażliwej skórze wokół oczu będzie klej antyalergiczny o klasie produktu medycznego. Każdy z oferowanych przez nas produktów wyróżnia się doskonałymi parametrami oraz najwyższą jakością. Korzystając podczas zabiegu z wybranego kleju do sztucznych rzęs z naszego asortymentu zyskujemy pewność, że rzęsy będą piękne i wytrzymałe jednocześnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów marki Biomooi w atrakcyjnych cenach. Duży wybór gwarantuje, że każda osoba zajmująca się profesjonalnym przedłużaniem czy zagęszczaniem rzęs znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

 • W magazynie
  Klej do rzęs Soft - 5g. Produkt klasy medycznej, dla alergików, bardzo niskie ryzyko podrażnień, czas schnięcia 30s, trwałość 30 dni, dedykowany metodzie 1:1, konsystencja wodnista, kolor czarny.
 • W magazynie
  Klej do rzęs 505 - 5g. Produkt szybki i wydajny. Czas schnięcia 5s, trwałość 40 dni. Idealny do metody 1:1 oraz metod objętościowych, konsystencja gęsta, kolor czarny. Ulepszona wersja kleju Speed Plus
 • W magazynie
  Klej do rzęs 705 - 10g.To ulepszona wersja Rapid Glue. Produkt hipoalergiczny idealny dla osób z bardzo wrażliwymi oczami. Bardzo niskie ryzyko podrażnień. Czas schnięcia 10s, trwałość 40dni. Przeznaczony do metody 1:1. Doskonały dla osób początkujących.
 • Nowy W magazynie
  W opakowaniu znajduje się 5 gram kleju. Czas schnięcia wynosi 5 sekund. Rzęsy utrzymują się do 45 dni. Charakteryzuje się lekką konsystencją. Stosując klej 905 ryzyko podrażnienia oczu jest niewielkie.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów